MUŽSký kruh

workshop pro muže 

 

Hlavní téma

  • vědomý prožitek vlastní síly 
  • práce s vlastní myslí a negativními přesvědčeními

Mužský Kruh

  • prostor, který Tě posílí
  • místo, kde v sobě najdeš odvahu a odhodlání pro to, co opravdu chceš

Jaké použijeme nástroje

  • HAKA - maorský bojový tanec
  • sdílení v kruhu (formou tzv. "council")
  • vedená meditace
"Haka se Zdeňkem? To se nedá popsat, to je třeba prožít! Zažehne ve vás jiskru a rozdmýchá jí v plamen, přivede vás do transu a probudí ve vás divoké zvíře...! Rozhodně doporučuji každému muži!"
Jirka
Zdeněk v sobě spojuje sílu i jemnost. Jeho seminář mě bavil.
Petr
Za mě to bylo hezky strávené odpoledne s příjemným chlapíkem, který citlivě vede programem. Mužská síla v této podobě (délka trvání a počet účastníků) byla pro mě spíš taková ochutnávka jeho práce a možností , které takový kruh může přinést. Bojový tanec HAKA je fakt pecka, ten ve mě i přes takto letmý dotek zanechal hluboký otisk a skrývá v sobě opravdu velkou sílu. Chvílemi jsem se při nácviku dostával do krásného transu propojen se Zemí i Vesmírem.
Jirka
Zdeněk Vencl, Aluna Tarabana, Mužská síla, seminář pro muže
lektor:  Zdeněk vencl

Zdeněk ve svém konání a tvoření spojuje strukturovanost projektového manažera a vnímavost a živost tanečníka. Obě oblasti se vzájemně obohacují: budováním spolupráce a týmového ducha v projektech, resp. organizací tanečně laděných akcí. Tanec, který je pro Zdeňka největší vášní, je HAKA- maorský bojový tanec. V něm nalezl nástroj jak propojit sebe a celou skupinu se syrovou životní silou. Se silou, která člověka přivede do plné přítomnosti a zároveň hlubokého klidu. Silou, kterou lze dál kultivovat do tvořivého přístupu k životu vůbec. V této energii a s tímto záměrem Zdeněk spolu-tvoří projekt Lví Srdce (www.lvisrdce.com), který pořádá zážitkové mužské kruhy.,

 

Místo konáníAluna

Termín:   

Cena:     

Přihlásit se můžete do: