1denní kurz metody wima hofa s certifikovanou lektorkou Zuzanou Ježkovou

metoda Wima Hofa se Zuzanou Ježkovou

Metoda Wima Hofa je jednoduchý, ale velmi účinný nástroj, díky kterému můžeme být v životě šťastní, zdraví a silní. Je založená na práci s dechem, vystavování se chladu a nastavení mysli. Pokud denně věnujeme chvilku sami sobě s laskavým záměrem, dějí se v životě zázraky.

Metoda nás motivuje ke každodenní práci na sobě, ale také nás velkoryse odměňuje

její pravidelné praktikování nám do života může vnést mimo jiné :

více energie

silnější imunitní systém

zlepšení kvality spánku

schopnost se lépe soustředit

zvýšenou odolnost vůči stresu

Nepotřebujeme k tomu nic než svůj dech, chladný vzduch nebo vodu a čas na sebe sama. Věřím, že tahle úžasná metoda nás může posunout na cestě k nejlepší verzi sebe samých.

ZUZANA JEŽKOVÁ

Zuzana Ježková

Chlad se stal mým přítelem!

S chladem jsem se na vlastní kůži skamarádila, když jsme s rodinou žili ve skotském městě Edinburgh hned u moře. Z okna jsme denně pozorovali, jak se moře v pravidelných intervalech přibližuje a vzdaluje. Usínali jsme při šumění vln a za křiku racků. Moře bylo každý  den jiné fascinující a okouzlující. Severní moře je v těchto místech studené, ale přesto mě přitahovala představa, že si v něm zaplavu. Přistěhovali jsme se v zimě a tak jsem čekala na léto.

Jednoho dne na jaře bylo venku 20 stupňů a lidé v plavkách se povalovali na pláži a užívali si slunce. Přišel čas na koupel. Voda měla po zimě stále zhruba 10 stupňů a koupel byla velmi, řekněme, osvěžující ;-)! Pocity, které přišly po ní, ale moje tělo i mysl naprosto uchvátily a nepřestaly uchvacovat dodnes! Jasná čistá  mysl, příval pozitivní energie a pocit, že jsem přesně tam, kde mám být. Od té doby jsem do moře chodila denně a začala pociťovat, že jsem celkově emočně stabilnější, trpělivější (doma jsem měla miminko a dvě malé děti) a celkově šťastnější. Také jsem přestala být zimomřivá, což jsem bývala odmala, a vyhýbaly se mi nachlazení, rýma apod.

Chlad se od té doby stal mým přítelem.

Cítím, že nejintenzivnější a nejhezčí zkušenost s chladem můžeme prožít venku v přírodě. V ČR máme to štěstí, že 7 měsíců z 12 je voda přirozeně studená! Možností v přírodě máme spoustu a osobně je pro mě nejkrásnější brát lidi do přírody a ukazovat jim, jakou moc mají jejich těla a příroda. Pokud uvěříte, že chlad může být váš přítel, zvládnete to. A jakmile to jednou zvládnete, už budete vždycky vědět, jak na to.

Kromě práce s myslí máme ku pomoci také náš dech.

Když jsem se o něj začala před pár lety intenzivněji zajímat a zkoušet dýchací techniky WHM, otevřel se mi celý nový vesmír. Dech je jako kotva, kterou máme všichni stále k dispozici, a dokáže nás ukotvit sama v sobě. Když se dech naučíme vědomě používat, můžeme posílit svůj imunitní systém, posunout sportovní výkony a podpořit mentální zdraví.

Cítím velký vděk za to, že se mi metoda Wima Hofa dostala do života a že ji mohu předávat dál! Také jsem díky ní získala nové přátele po celém světě a neustále se dále posouvám, vzdělávám a rostu. Vím, že mám k dispozici nástroje, kterými mohu sama aktivně ovlivňovat, jak se v životě cítím. A celkově se cítím šťastnější, silnější a zdravější. Vy můžete také 🙂 Moc ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a znalosti a budu vaším průvodcem na cestě k nejlepší verzi sebe sama.

Tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet! 🙂

TERMÍN

6. 1. 2024 v čase od 9:00 do 15:00

MÍSTO

Aluna, Vilémov u Golčova Jeníkova

cENA (vč. oběda)

2900 Kč